KOMBO System Taxi

Rozwijaj się bezpiecznie, zapewnij 100% niezależności Twojej firmy!

KOMBO System Taxi

Kompleksowe rozwiązanie dla Twojej korporacji taxi:

kompaktowy

Dla małych i dużych korporacji – te same rozwiązania, ten sam system taxi.
(czytaj dalej)

Wszystko co potrzebujesz do pracy w małej firmie taksówkowej, jak i dużej korporacji taxi otrzymujesz od nas od razu. Sam decydujesz, które moduły systemu wykorzystasz na jakim etapie rozwoju swojej korporacji. Te same rozwiązania sprawdzą się przy 1 taksówce, jak i nawet przy ponad 1000 taksówek!

konkretny

Sam możesz przełączać większość funkcji systemu i decydować jakie rozwiązania w danej chwili są dla Twojej korporacji najlepsze.
(czytaj dalej)

Wprowadź w swojej korporacji konkretne rozwiązania, które powstały dzięki wskazówkom ze strony firm takich jak Twoja.

Duża ilość dostępnych ustawień pozwoli Tobie stworzyć taką korporację taxi, jaką tylko chcesz.

O każdej porze dnia i nocy możesz samodzielnie dodać do systemu nową taksówkę, narysować strefy dokładnie takie jakie potrzebuje Twoja korporacja taxi, zmienić treść SMS-ów wysyłanych do klientów, uruchomić dodatkowe stanowisko dyspozytorskie i to wszystko w cenie abonamentu!

A jeśli będziesz potrzebował pomocy to zawsze Tobie chętnie doradzimy i pomożemy.

komfortowy

Pracuj na dowolnym urządzeniu (telefon, komputer, tablet) i zarządzaj Twoją korporacją tam, gdzie Tobie wygodnie: w domu, w ogrodzie, a nawet w samochodzie!
(czytaj dalej)

Do pracy w KOMBO System Taxi wystarczy smartfon lub komputer dla dyspozytorki oraz smartfony (telefony z Androidem) dla kierowców.

Możesz skupić się na rozwoju Twojej korporacji taxi, a my jako firma informatyczna, zajmiemy się całą stroną techniczną i pomożemy Tobie dobrać optymalne rozwiązania w Twojej korporacji taxi.

skoncentrowany na rozwoju Twojej Korporacji Taxi!

Naszą misją jest pomoc w rozwoju firmom taksówkowym przy zachowaniu ich pełnej odrębności i niezależności.
Aplikacja do zamawiania taxi z własnym logo korporacji!
(czytaj dalej)

Każda korporacja taxi, która korzysta z KOMBO System Taxi, posiada swój własny numer telefonu, na który klienci zamawiają taksówkę, własną markę oraz całkowicie odrębną aplikację do zamawiania taxi dla pasażerów!

Dane Twoich klientów w 100% należą do Twojej Korporacji Taxi. Jesteśmy firmą informatyczną i sami nie działamy w branży przewozu osób. Gwarancją bezpieczeństwa danych osobowych Twoich klientów, jest umowa powierzenia danych osobowych zgodna z RODO.
Naszym celem jest dostarczenie korporacjom jak najlepszych rozwiązań technicznych, pozwalających na ich samodzielny, odrębny i w pełni niezależny rozwój.

Galeria KOMBO System Taxi

O nas

 • Nazywam się Dariusz Bączkowski. Jestem programistą i właścicielem firmy KOMBOTECH.
  Programowanie od zawsze było moją pasją.
  (czytaj dalej)

Gdy miałem 5 lat po raz pierwszy skorzystałem z komputera u mojego wujka (programisty samouka) i już wtedy wiedziałem, że chcę się zajmować programowaniem. Był to koniec lat 80-tych, więc niewiele osób posiadało w domu komputer. Gdy miałem 8 lat z pieniędzy z prezentów komunijnych i z drobną pomocą rodziców kupiłem dumnie swój pierwszy, używany komputer, a w wieku 10 lat stworzyłem swój pierwszy bardzo prosty program komputerowy.

Jako dziecko marzyłem o tworzeniu gier komputerowych, jednak z czasem, zainteresowało mnie tworzenie programów komputerowych, które przyspieszają i ułatwiają pracę oraz oszczędzają czas. Jednym z takich wygodnych rozwiązań, jest właśnie KOMBO System Taxi. Jako programista skupiam się na znajdowaniu rozwiązań przyspieszających pracę i dbam o to, aby KOMBO System Taxi spełniał oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

 • Polska firma rodzinna. Pomagamy rozwijać się małym korporacjom taxi.
  (czytaj dalej)

Ponieważ jesteśmy firmą rodzinną, ważne są dla nas takie wartości jak: rzetelność, szacunek do klientów i reguł biznesu.

Naszą misją jest pomoc małym i rodzinnym firmom taxi rozwijać się i wybić się na tle konkurencji, dzięki dostępowi do nowoczesnych technologii. A niektóre z tych małych firm stały się już dużymi firmami – dzięki wdrożeniu systemu KOMBO Taxi, ale też oczywiście dzięki swojej ciężkiej pracy!

Naszym najnowszym rozwiązaniem jest Mobilny Dyspozytor, który umożliwia odbieranie zleceń w domu lub w samochodzie. Mobilny dyspozytor pozwala niedużym firmom zaoszczędzić na kosztach dyspozytorni. Odbieranie zleceń na smartfonie umożliwia np. na pogodzenie obowiązków domowych z pracą dyspozytorki, wpisywanie zleceń odpoczywając w domu czy w ogrodzie, a nawet odbieranie zleceń przez kierowcę taksówki.

 • Doświadczenie od 2010 roku. Pierwszy polski system taxi z wykorzystaniem mapy.
  (czytaj dalej)

KOMBO System Taxi powstał w 2010 roku jako pierwszy polski system z wykorzystaniem mapy.

Zgłosiła się wówczas do nas korporacja taxi, która powierzyła nam zaprojektowanie i wdrożenie systemu dla taksówek wykorzystującego mapę.

Wraz z kumplami ze studiów stworzyłem system dla taksówek, który cały czas rozwijam i dostosowuję do potrzeb korporacji taxi.

Bezpieczeństwo

 • Nasze serwery znajdują się w data center. Serwerownia posiada redundantne zasilanie oraz alternatywne łącze internetowe, co pozwala na zapewnienie ciągłości usług na najwyższym poziomie.
 • KOMBO System Taxi był testowany na bardzo dużej ilości taksówek. Oprogramowanie działa niezawodnie u naszych klientów, którzy obsługują ponad 500 taksówek nawet w dni, w których występuje bardzo duże natężenie ruchu np. w Sylwestra.
 • Zachowujemy wszelkie procedury ochrony danych osobowych i przestrzegamy wytycznych RODO.
 • System tworzy wykazy zgodne z tzw. ustawą Lex Uber.
 • Pomagamy się rozwijać firmom taxi przy zachowaniu ich pełnej odrębności i niezależności. Jesteśmy firmą informatyczną i sami nie działamy w branży przewozu osób.
 • Dane wprowadzone przez Twoją firmę do systemu są Twoją własnością. Możesz je w każdej chwili skopiować, eksportować bądź skasować.

Opinie użytkowników KOMBO System Taxi

Green Taxi Olsztyn

Kiedy rozpoczęliśmy współpracę w 2012 roku, był to najbardziej innowacyjny system dla taksówek na rynku i uważam, że w dalszym ciągu taki pozostaje. System cały czas się rozwija, jest stabilny i działa bez zarzutu. Nowe moduły są zawsze dobrze przemyślane i dopracowane.

Arkadiusz Trzeciak
Dyrektor Green Taxi Olsztyn
Współpraca od 2012 roku

Pracujemy na tym systemie 8 lat. Bardzo dobra komunikacja z dostawcą i dużo aktualizacji, które dostosowują system do obecnych potrzeb.

Łukasz Lubiatowski
Właściciel MERC TAXI Grudziądz
Współpraca od 2012

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Darkiem, na którego mogę zawsze liczyć gdy mam jakiekolwiek pytania techniczne. W systemie co rusz pojawiają się nowe funkcje, które uwzględniają również moje sugestie oraz potrzeby mojej korporacji.

Wanda Bezłada
Właściciel STW TAXI Kołobrzeg
Współpraca od 2013 roku

Cennik 2021

Abonament

Tylko u nas: jedna prosta opłata miesięczna!

 • Brak kosztów aktywacyjnych
 • W cenie internetowa centralka i serwer
 • Dowolna ilość zleceń oraz stanowisk dyspozytorskich
 • Wszystkie moduły w jednej cenie:
  200 zł netto miesięcznie do 10 taxi/kierowców,
  11-sta i każda kolejna taksówka: +20 zł netto/taxi/miesiąc

Promocyjny okres próbny

 • Pierwsze 3 miesiące w cenie 600 zł netto (jednorazowa opłata za cały 3-miesięczny okres)
 • Dostęp do pełnej wersji systemu i do wszystkich modułów
 • Dowolna ilość taksówek (TYLKO w trakcie 3-miesięcznego testu)
 • Zamów 3-miesięczny test systemu i przekonaj się jak pracuje się na naszym Systemie

W cenie abonamentu (również 3-miesięcznego testu) wszystkie moduły systemu, w tym:

 • panel administracyjny do zarządzania systemem z dowolnego urządzenia obsługującego przeglądarkę internetową (smartfon, tablet, komputer)
 • aplikacja dyspozytora na komputery z systemem Windows do wygodnej pracy w biurze
 • moduł SMS automatycznie wykrywający zdarzenia i wysyłający SMS-y do klientów na dowolnym etapie obsługi zlecenia (przyjęcie/anulowanie zlecenia, podjazd taxi pod adres itp.)
 • aplikacja na telefon kierowcy pozwalająca na szybkie przyjmowanie zleceń i obsługę pasażera
 • moduł szacowania ceny przejazdu pozwalający na przekazanie ceny pasażerowi przed rozpoczęciem realizacji zlecenia oraz przesłanie wyliczonej ceny do taksówkarza wraz z celem podróży
 • moduł mapy wykorzystujący nasze serwery mapowe do wyznaczania adresów oraz tras przejazdu co uniezależnia działanie systemu od firm trzecich
 • moduł zbierania i realizacji przejazdów promocyjnych (np. co 10 kurs 50% taniej)
 • moduł zbierania punktów za przejazdy pozwalający na realizacje konkursów z nagrodami zależnymi od łącznej wartości zrealizowanych przez pasażera przejazdów
 • moduł automatycznego wystawiania i przesyłania faktur na podstawie samego numeru NIP pasażera, pozwalający taksówkarzom na szybki powrót do realizacji zleceń

Do pracy w systemie wystarczy:

 • dyspozytorka: telefon (smartfon) lub komputer (Windows) z dostępem do internetu
 • kierowca: telefon Android z internetem i GPS
 • możliwość wysyłki SMS do pasażerów przez telefon z Androidem z abonamentem NO LIMIT na SMS-y lub przez wybrane API SMS. Istnieje również możliwość integracji z wykorzystywanymi dotychczas przez korporację rozwiązaniami.

Zobacz także: Wymagania techniczne

Kontakt

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania!

Napisz do nas maila lub umów się na rozmowę telefoniczną.

Zapraszamy do kontaktu!
Dariusz Bączkowski i zespół firmy

Nasi klienci w pilnych sprawach mogą się oczywiście z nami kontaktować 24h/7d na
specjalny numer alarmowy.

Nazwa i adres siedziby firmy:

KOMBOTECH Dariusz Bączkowski
ul. Łąkowa 24
75-669 Koszalin
NIP: 6692382899
Weryfikacja w CEIDG

Blog dla korporacji taxi

Blog dla właścicieli
korporacji taxi:

https://szeftaxi.pl

Polub nas na Facebooku i
bądź na bieżąco!

https://www.facebook.com/systemtaxipl/