KOMBO System Taxi

Rozwijaj się bezpiecznie, zapewnij 100% niezależności Twojej firmy!

 • Aplikacja do zamawiania taxi z własnym logo korporacji
Mała korporacja + Wielka technologia = Pewna przyszłość

KOMBO System Taxi

Kompleksowe rozwiązanie dla Twojej korporacji taxi:

+ kompaktowy

Dla małych i dużych korporacji – te same rozwiązania, ten sam system. (czytaj dalej)

Wszystko co potrzebujesz do pracy w małej firmie taksówkowej jak i dużej korporacji taxi otrzymujesz od nas od razu. Sam decydujesz, które rozwiązania wykorzystasz na jakim etapie rozwoju swojej korporacji. Te same rozwiązania sprawdzą się przy 1 taksówce, jak i nawet przy ponad 1000 taksówek!

+ konkretny

Sam możesz przełączać większość funkcji systemu i decydować jakie rozwiązania w danej chwili są dla Twojej korporacji najlepsze. Poznaj sprawdzone rozwiązania, które powstają dzięki wskazówkom ze strony firm takich jak Twoja. (czytaj dalej)

Wprowadź w swojej korporacji konkretne rozwiązania dzięki systemowi KOMBO Taxi.

Duża ilość dostępnych ustawień pozwoli Tobie stworzyć taką korporację taxi, jaką tylko chcesz.

O każdej porze dnia i nocy możesz samodzielnie dodać do systemu nową taksówkę, narysować strefy dokładnie takie jakie potrzebuje Twoja korporacja taxi, zmienić treść SMS-ów wysyłanych do klientów, uruchomić dodatkowe stanowisko dyspozytorskie i to wszystko w cenie abonamentu!

A jeśli będziesz potrzebował pomocy to zawsze Tobie chętnie doradzimy i pomożemy.

+ komfortowy

Pracuj na dowolnym urządzeniu (telefon, komputer, tablet) i zarządzaj Twoją korporacją tam, gdzie Tobie wygodnie: w domu, w ogrodzie a nawet w samochodzie! (czytaj dalej)

Do pracy w systemie KOMBO Taxi wystarczy smartfon lub komputer dla dyspozytorki oraz smartfony (telefony z Androidem) dla kierowców.

Możesz skupić się na rozwoju Twojej korporacji, a my jako firma informatyczna zajmiemy się całą stroną techniczną. Zapewnimy infrastrukturę techniczną i pomożemy Tobie dobrać optymalne rozwiązania w Twojej korporacji Taxi.

= skoncentrowany na rozwoju Twojej Korporacji Taxi!

Naszą misją jest pomoc w rozwoju firmom taksówkowym przy zachowaniu ich pełnej odrębności i niezależności.
Aplikacja do zamawiania taxi z własnym logo korporacji! (czytaj dalej)

Każda korporacja taxi, która korzysta z naszego systemu posiada swój własny numer telefonu, na który klienci zamawiają taksówkę, własną markę oraz całkowicie odrębną aplikację do zamawiania taxi dla pasażerów!

Dane Twoich klientów w 100% należą do Twojej Korporacji Taxi. Jesteśmy firmą informatyczną i sami nie działamy w branży przewozu osób. Gwarancją bezpieczeństwa danych osobowych Twoich klientów, jest umowa powierzenia danych osobowych zgodna z RODO.
Naszym celem jest dostarczenie korporacjom jak najlepszych rozwiązań technicznych pozwalających na ich samodzielny, odrębny i w pełni niezależny rozwój.

O nas

 • Doświadczenie od 2010 roku. Pierwszy polski system dla taxi z wykorzystaniem mapy. (czytaj dalej)

KOMBO System Taxi powstał w 2010 roku jako pierwszy polski system z wykorzystaniem mapy.

Zgłosiła się wówczas do nas korporacja taxi z Krakowa, która powierzyła nam zaprojektowanie i wdrożenie systemu dla taksówek wykorzystującego mapę.

Wraz z kumplami ze studiów stworzyłem system dla taksówek, który cały czas rozwijam i dostosowuję do potrzeb korporacji taxi.

 • Polska firma rodzinna. Pomagamy rozwijać się małym korporacjom taxi. (czytaj dalej)

Ponieważ jesteśmy firmą rodzinną, ważne są dla nas takie wartości jak: rzetelność, szacunek do klientów i reguł biznesu.

Naszą misją jest pomoc małym i rodzinnym firmom taxi rozwijać się i wybić się na tle z konkurencji dzięki dostępowi do nowoczesnych technologii. A niektóre z tych małych firm stały się już dużymi firmami – dzięki wdrożeniu systemu KOMBO Taxi, ale też oczywiście dzięki swojej ciężkiej pracy!

Naszym najnowszym rozwiązaniem jest Mobilny Dyspozytor, który umożliwia odbieranie zleceń w domu lub w samochodzie. Mobilny dyspozytor pozwala niedużym firmom zaoszczędzić na kosztach dyspozytorni. Odbieranie zleceń na smartfonie pozwala np. na pogodzenie obowiązków domowych z pracą dyspozytorki, wpisywanie zleceń odpoczywając w domu czy w ogrodzie a nawet odbieranie zleceń przez kierowcę taksówki.

 • Nazywam się Dariusz Bączkowski i jestem właścicielem firmy Kombotech. Programowanie od zawsze było moją pasją. (czytaj dalej)

Gdy miałem 5 lat po raz pierwszy skorzystałem z komputera u mojego wujka (programisty samouka) i już wtedy wiedziałem, że chcę się zajmować programowaniem. Był to koniec lat 80-tych, więc niewiele osób posiadało w domu komputer. Gdy miałem 8 lat z pieniędzy z prezentów komunijnych i z drobną pomocą rodziców kupiłem dumnie swój pierwszy (używany) komputer a w wieku 10 lat stworzyłem swój pierwszy bardzo prosty program komputerowy.

Jako dziecko marzyłem o tworzeniu gier komputerowych, jednak z czasem, zainteresowało mnie tworzenie programów komputerowych, które przyspieszają i ułatwiają pracę oraz oszczędzają czas. Jednym z takich wygodnych rozwiązań, jest właśnie system KOMBO Taxi. Jako programista skupiam się na znajdowaniu rozwiązań przyspieszających pracę i dbam o to aby system KOMBO Taxi spełniał oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Bezpieczeństwo

 • Nasze serwery znajdują się w data center. Serwerownia posiada redundantne zasilanie oraz alternatywne łącze internetowe, co pozwala na zapewnienie ciągłości usług na najwyższym poziomie.
 • KOMBO System Taxi był testowany na bardzo dużej ilości taksówek. Oprogramowanie działa niezawodnie u naszych klientów, którzy obsługują ponad 500 taksówek nawet w dni, w których występuje bardzo duże natężenie ruchu np. w Sylwestra.
 • Zachowujemy wszelkie procedury ochrony danych osobowych i przestrzegamy wytycznych RODO.
 • Pomagamy się rozwijać firmom taxi przy zachowaniu ich pełnej odrębności i niezależności. Jesteśmy firmą informatyczną i sami nie działamy w branży przewozu osób.
 • Dane wprowadzone przez Twoją firmę do systemu są Twoją własnością. Możesz je w każdej chwili skopiować, eksportować bądź skasować.

Cennik 2019

Abonament

Tylko u nas: jedna prosta opłata miesięczna!

 • Brak kosztów aktywacyjnych
 • W cenie internetowa centralka i serwer
 • Dowolna ilość zleceń oraz stanowisk dyspozytorskich (mobilnych i stacjonarnych)
 • Wszystkie moduły w jednej cenie:
  200 zł netto miesięcznie do 10 taxi,
  11-sta i każda kolejna taksówka: +20 zł netto/taxi/miesiąc
 • Negocjacje cen przy dużych ilościach taxi
 • Rabat 25% przy płatności za 3 miesiące z góry

Oferta specjalna ważna do 30.11.2019

 • Pierwsze 3 miesiące w cenie 300 zł netto (jednorazowa opłata za cały 3-miesięczny okres)
 • Dowolna ilość taksówek w trakcie 3-miesięcznego testu
 • Zamów 3-miesięczny test systemu i przekonaj się jak pracuje się na naszym systemie w trakcie normalnej pracy

Aby zamówić 3-miesięczny test, kliknij na przycisk poniżej i wypełnij krótki formularz online. Zajmie to tylko chwilę!

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

W cenie abonamentu wszystkie moduły systemu, w tym:

 • całkowicie odrębna aplikacja do zamawiania taxi przez pasażera dla każdej korporacji Taxi z wbudowanym śledzeniem taxi i oceną
 • mobilny dyspozytor do odbierania rozmów i wysyłania zleceń do taksówkarzy do pracy na smartfonie
 • nieograniczona ilość stanowisk dyspozytorskich (pracujących na mobilnym dyspozytorze i przy komputerze)
 • oraz wiele innych (pokaż więcej)
 • panel administracyjny do zarządzania systemem z dowolnego urządzenia obsługującego przeglądarkę internetową (smartfon, tablet, komputer)
 • aplikacja dyspozytora na komputery z systemem Windows do wygodnej pracy w biurze
 • moduł SMS automatycznie wykrywający zdarzenia i wysyłający SMS-y do klientów na dowolnym etapie obsługi zlecenia (przyjęcie/anulowanie zlecenia, podjazd taxi pod adres itp.)
 • aplikacja na telefon kierowcy pozwalająca na szybkie przyjmowanie zleceń i obsługę pasażera
 • moduł wyliczania ceny przejazdu pozwalający na przekazanie ceny pasażerowi przed rozpoczęciem realizacji zlecenia oraz przesłanie wyliczonej ceny do taksówkarza wraz z celem podróży
 • moduł mapy wykorzystujący nasze serwery mapowe do wyznaczania adresów oraz tras przejazdu co uniezależnia działanie systemu od firm trzecich
 • moduł zbierania i realizacji przejazdów promocyjnych (np. co 10 kurs 50% taniej)
 • moduł zbierania punktów za przejazdy pozwalający na realizacje konkursów z nagrodami zależnymi od łącznej wartości zrealizowanych przez pasażera przejazdów
 • moduł automatycznego wystawiania i przesyłania faktur na podstawie samego numeru NIP pasażera, pozwalający taksówkarzom na szybki powrót do realizacji zleceń

Do pracy w systemie wystarczy:

 • dyspozytorka: telefon (smartfon) lub komputer (Windows) z dostępem do internetu
 • kierowca: telefon Android z internetem i GPS
 • możliwość wysyłki SMS do pasażerów przez telefon z Androidem z abonamentem NO LIMIT na SMS-y lub przez wybrane API SMS. Istnieje również możliwość integracji z wykorzystywanymi dotychczas przez korporację rozwiązaniami.

Kontakt

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania!
Zadzwoń do nas lub napisz maila:

Nasze biuro jest czynne w dni robocze:
od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-16:00

Poza tymi godzinami pracujemy nad rozwojem systemu KOMBO Taxi 🙂
Staramy się jednak odpisywać na pytania mailowo również poza godzinami.

Nasi klienci w pilnych sprawach mogą się oczywiście z nami kontaktować 24h/7d na specjalny numer alarmowy.

Zapraszamy do kontaktu!
Dariusz Bączkowski i zespół firmy

KOMBOTECH Dariusz Bączkowski
ul. Łąkowa 24
75-669 Koszalin
NIP: 6692382899
Weryfikacja w CEIDG